kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

Dojazd

Strona główna

Dojazd środkami komunikacji publicznej:

Należy dojechać pociągiem lub autobusem do Żywca lub Rajczy, a stamtąd autobusem PKS do Rycerki Górnej (przystanek Majerze). Czas przejazdu autobusem z Żywca - 55 do 60 min.; z Rajczy około 15 min. Z przystanku należy przejść w kierunku sklepu (koloru różowego) i na skrzyżowaniu skręcić w prawo, nasz dom jest piątym po prawej stronie.

Dojazd samochodem:

Jadąc od Żywca, należy kierować się na Zwardoń, minąć Węgierską Górkę, Milówkę i Rajczę. Około 2 km za rynkiem w Rajczy, w Rycerce Dolnej, należy skręcić w lewo do Rycerki Górnej i jechać dalej prosto (6 km). Po drodze należy minąć dwa kościoły, remizę strażacką oraz szkołę (położone po prawej stronie drogi). Około 400 m za remizą i szkołą, po lewej stronie znajduje się sklep (koloru różowego), a na przeciwko niego przecznica, w którą należy skręcić.  metrów dalej (5 dom po prawej stronie drogi) znajduje się nasz dom o numerze 237.

Klikając na zamieszczone obok zdjęcie można przejść do zbioru fotografii przedstawiających skrzyżowanie i drogę dojazdową do naszego gospodarstwa.

>>>

kliknij aby powiększyć
  Rycerka Górna 237, tel. (33) 8644209 (po 16:00), kom 506 174577
                                      34-370 Rajcza    
t.sporek@poczta.fm
  (prosimy wysyłać wiadomości z Państwa prywatnej poczty)